aimport
Bezplatná linka800 100 261

Důležité upozornění pro zákazníky ANIMAS

Vážený uživateli inzulínové pumpy Animas®,

společnost Animas oznámila rozhodnutí ukončit výrobu a prodej inzulínových pump Animas® Vibe® v České republice a v dalších zemích. Jako výhradní distributor inzulínových pump Animas v České republice považujeme za důležité, poskytnout Vám přesné informace o tom, co toto rozhodnutí znamená pro Vás a pro Vaši léčbu diabetu.

Pokud v současnosti používáte inzulínovou pumpu Animas a související produkty, můžete se i nadále spolehnout na naši plnou podporu a naše služby. Konkrétně, během přechodného období budeme pokračovat v poskytování zákaznického servisu, školení a záručního servisu, včetně produktů, které se používají ve spojení s inzulínovou pumpou Animas® Vibe®. V plné míře budeme i nadále dodržovat všechny záruky týkající se inzulínové pumpy Animas. Po uplynutí přechodného období převezme společnost Medtronic veškerou zodpovědnost za zajištění řádné kontinuity Vaší léčby inzulinovou pumpou Animas, a bude Vám poskytovat komplexní zákaznickou podporu. Jakmile společnost Medtronic převezme v České republice zákaznickou podporu pro inzulinové pumpy Animas, budete o této skutečnosti v předstihu informováni. Prosím, berte na vědomí, že společnost Medtronic bude schopna poskytovat komplexní podporu pro pacienty na inzulínové pumpě Animas, včetně technické podpory a zákaznického  servisu, do  30. září 2019.

Pokud v současnosti používáte produkty LifeScan, DEXCOM nebo Diasend, pokračujte v jejich používání. I nadále bude pro tyto produkty zajišťována stejná péče a podpora. Rozhodnutí o ukončení výroby a prodeje inzulínových pump Animas® Vibe® nebude mít dopad na produkty související s kontinuálním monitoringem glukózy.

Aby bylo zajištěno pokračování léčby inzulínovou pumpou a zaručena plná zákaznická podpora i po ukončení výroby a prodeje inzulínové pumpy Animas® Vibe®, společnost Animas vybrala jako preferovaného partnera společnost Medtronic. Společnost Medtronic je již více než 30 let světovým lídrem v léčbě diabetu a v současnosti podporuje na celém světě více než 1,2 milionu lidí žijících s diabetem, díky čemuž poskytuje vynikající péči a podporu.

V blízké době budete kontaktováni s dalšími informacemi týkajícími se Vašich možností přechodu ke společnosti Medtronic.

V případě, že máte jakékoliv dotazy, kontaktujte prosím nepřetržitou (24/7) asistenční službu MiniMed Care NON-STOP HelpLine společnosti  Medtronic na tel. čísle: 233 059 059. Můžete také navštívit internetovou stránku společnosti Medtronic na adrese www.medtronic-diabetes.cz.

Naší hlavní prioritou je zajistit bezproblémové pokračování Vaší inzulínové léčby a plynulý přechod na novou inzulínovou pumpu. Prosím, poraďte se i se svým lékařem o tom, který systém pro podávání inzulinu je pro Vás nejvhodnější.

S pozdravem,

 

VÁŠ TÝM A.IMPORT.CZ