aimport
Bezplatná linka800 100 261

Upozornění pro zákazníky ANIMAS

Společnost Animas Corporation hodlá ukončit činnost v oblasti inzulínových pump a přerušit tak výrobu a prodej inzulinových pump Animas® Vibe® a OneTouch Ping®. Toto rozhodnutí bylo nesmírně obtížné a vychází z rozsáhlého průzkumu všech relevantních možností v oblasti podnikání Animas.

Za partnera jsme si zvolili společnost Medtronic, abychom po dobu přechodného období zajistili bezproblémový systém dodávání inzulínu. Jedním z důvodů, proč jsme si vybrali právě společnost Medtronic, jsou její výborné výsledky v poskytování péče a podpory pacientům. Již více než 30 let je společnost Medtronic globálním lídrem v léčbě pacientů s diabetem a jsme přesvědčeni, že našim pacientům a jejich lékařům poskytnou vynikající podporu.


Zákazníci v zemích mimo USA a Kanadu

Pro pacienty, pečovatele a poskytovatele zdravotní péče mimo USA a Kanadu, kteří v současné době používají pumpy a produkty Animas – společnost Animas bude i nadále prodávat pumpy a fungovat jako obvykle a prozatím se nic nemění.


Pokud v současné době používáte pumpu Animas a její spotřební materiál, bude vám i nadále poskytovaná podpora a servis. Konkrétně to znamená, že v průběhu přechodného období bude společnost Animas i nadále poskytovat zákaznický servis a záruční podporu, včetně dodání spotřebního materiálu, které se používají společně s inzulinovými pumpami Animas® Vibe® a OneTouch Ping®. Jako součást našeho přetrvávajícího úsilí v péči o pacienty bude společnost Animas dodržovat záruky na inzulinové pumpy.

Uvědomujeme si, že pacienti žijící s diabetem spoléhají na naše výrobky, které jim zajišťují nezbytnou péči a chceme je ujistit, že jim budeme v tomto procesu k dispozici na každém kroku.

Pro pacienty, pečovatele a poskytovatele zdravotní péče v USA a Kanadě toto oznámení znamená následující:

  • Společnost Animas přerušila prodej všech inzulínových pump Animas® Vibe® a OneTouch Ping® s okamžitou platností.
  • Pokud máte pumpu, jejíž záruka vyprší dne 30. září 2019 nebo později, budete vy nebo váš dodavatel pumpy kontaktováni členem přechodového týmu společnosti Medtronic ohledně možnosti přechodu na inzulínovou pumpu Medtronic 630G, a to bez dalších nákladů.
  • Pokud platnost záruky vyprší před 30. zářím 2019, společnost Animas bude poskytovat záruku až do vypršení platnosti záruky a přechodu na novou pumpu. Jakmile vaše záruka na pumpu vyprší, doporučujeme vám zjistit své možnosti na adrese www.medtronicdiabetes.com/Animas nebo na telefonním čísle (855) 322-9568 (USA) nebo (800) 284-4416 (Kanada).
  • Pokud vaše pumpa v záruce není nebo její záruka vyprší do 31. prosince 2017, můžete zjistit své možnosti na www.medtronicdiabetes.com/Animas nebo na telefonu (855) 322-9568 (US) nebo (800 ) 284-4416 (Kanada).
  • Pokud používáte produkty LifeScan, Dexcom nebo Diasend, můžete je používat i nadále – bude vám poskytován stejný zákaznický servis.

Zákazníci v Kanadě

Zákazníci v Kanadě obdrží dopis o možnostech přenosu svých osobních údajů ke společnosti Medtronic.

Zdroj:

http://www.animaspatientsupport.com/Odkaz na tabulku - aktuální situace a podopora Animas pacientů v budoucnu:

https://www.medtronicdiabetes.com/loop-blog/wp-content/uploads/2017/10/BOLT-Table-2.jpg