aimport
Bezplatná linka800 100 261


!!!Důležité upozornění!!!

Vážená paní, vážený pane,

dovolujeme si Vás touto cestou informovat, že společnost Medtronic Czechia s.r.o. je jedinou firmou v České republice, se kterou jsou vedena jednání o převzetí a zabezpečení veškerého servisu a služeb spojených s užíváním inzulinových pump Animas po společnosti A.IMPORT.CZ s.r.o.

Společnost Medtronic Czechia s.r.o. se tak stane výhradním partnerem v péči pro uživatele inzulinových pump Animas po skončení přehodového období.


Pro více informací kontaktujte firmu Medtronic Czechia s.r.o., na adrese: zakaznicky.servis@medtronic.com.

Děkujeme za pochopení, Váš tým A.IMPORT.CZ.Animas Vibe


Vážený uživateli inzulínové pumpy Animas®,

společnost Animas oznámila rozhodnutí ukončit výrobu a prodej inzulínových pump Animas® Vibe® v České republice a v dalších zemích. Jako výhradní distributor inzulínových pump Animas v České republice považujeme za důležité, poskytnout Vám přesné informace o tom, co toto rozhodnutí znamená pro Vás a pro Vaši léčbu diabetu.

Pokud v současnosti používáte inzulínovou pumpu Animas a související produkty, můžete se i nadále spolehnout na naši plnou podporu a naše služby. Konkrétně, během přechodného období budeme pokračovat v poskytování zákaznického servisu, školení a záručního servisu, včetně produktů, které se používají ve spojení s inzulínovou pumpou Animas® Vibe®. V plné míře budeme i nadále dodržovat všechny záruky týkající se inzulínové pumpy Animas. Po uplynutí přechodného období převezme společnost Medtronic veškerou zodpovědnost za zajištění řádné kontinuity Vaší léčby inzulinovou pumpou Animas, a bude Vám poskytovat komplexní zákaznickou podporu. Jakmile společnost Medtronic převezme v České republice zákaznickou podporu pro inzulinové pumpy Animas, budete o této skutečnosti v předstihu informováni. Prosím, berte na vědomí, že společnost Medtronic bude schopna poskytovat komplexní podporu pro pacienty na inzulínové pumpě Animas, včetně technické podpory a zákaznického servisu, do 30. září 2019.

Pokud v současnosti používáte produkty LifeScan, DEXCOM nebo Diasend, pokračujte v jejich používání. I nadále bude pro tyto produkty zajišťována stejná péče a podpora. Rozhodnutí o ukončení výroby a prodeje inzulínových pump Animas® Vibe® nebude mít dopad na produkty související s kontinuálním monitoringem glukózy.

V blízké době budete kontaktováni s dalšími informacemi týkajícími se Vašich možností přechodu ke společnosti Medtronic.

V případě, že máte jakékoliv dotazy, kontaktujte prosím nepřetržitou (24/7) asistenční službu MiniMed Care NON-STOP HelpLine společnosti Medtronic na tel. čísle: 233 059 059. Můžete také navštívit internetovou stránku společnosti Medtronic na adrese www.medtronic-diabetes.cz.

Naší hlavní prioritou je zajistit bezproblémové pokračování Vaší inzulínové léčby a plynulý přechod na novou inzulínovou pumpu. Prosím, poraďte se i se svým lékařem o tom, který systém pro podávání inzulinu je pro Vás nejvhodnější.

S pozdravem,

VÁŠ TÝM A.IMPORT.CZ